Author: r***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it pretty good quality!!!!!
Màu sắc: Dark Brown
Price: 225.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Headband Wigs |
| Cap Type | Other |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 80 |
| Trọng lượng tịnh | 230 g |
| Chiều dài | 60.00 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2401187702186126 |
Author: r***y
Date:
Review: I love it pretty good quality!!!!!
Màu sắc: Dark Brown
Author: a***o
Date:
Review: I love it so much ill buy again.
Màu sắc: Dark Brown
Author: M***i
Date:
Review: Loved it so much same like pictures
Màu sắc: Dark Brown
Author: r***2
Date:
Review: ممتاااااااااااز ومفيييييد جداً يهببببببببببببببببببببببل👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻🌸🌸🌸🌸🧡🧡🧡🧡🧡🧡♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Màu sắc: Dark Brown
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm